אבי לוי – הבחירה הנכונה לפרויקט הבא שלך!

שתף את הפוסט

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

בשוק השיפוצים הישראלי ישנו מגוון רחב של בעלי מקצוע אשר מציעים את שירותם בתחום. 

בדרך כלל אנו נערוך בדיקה מקיפה על בעלי המקצוע לפני שאנחנו בוחרים את האחד שנפקיד בידיו את הנכס הכי יקר לנו, הבית שלנו. 

אבל הבעיה שחוזרת על עצמה כמעט תמיד היא שכל בעלי המקצוע בתחום השיפוצים בדרך כלל יציעו את אותם הדברים רק בעלויות שונות. 

אז איך נדע במי לבחור? מבין כל אנשי המקצוע בתחום השיפוצים יש איש מקצוע אחד ששמו הולך לפניו כבר שנים רבות. הכירו את אבי לוי. 

שוכחנו איתו ובדקנו מה כל כך מיוחד בשירות שהוא מציע? מה מושך אלפי לקוחות ברחבי הארץ לבחור בוא כל פעם מחדש!

כמה שנים אתה עוסק בתחום השיפוצים?

אני עוסק בתחום השיפוצים כבר למעלה מ – 30 שנה. הגעתי לתחום בעקבות אבי שהיה עובד בשיפוצים, למעשה מגיל צעיר מאוד נכנסתי לעסק המשפחתי ומאז ועד היום אני כאן.

האם צריך מפקח בנייה כאשר עושים שיפוץ?

כן, לפי דעתי חובה להעסיק מפקח בנייה בזמן שעושים שיפוץ לבית. תחום השיפוצים הוא פרוץ לגמרי במדינה שלנו, ואם אתם רוצים להיות בטוחים שתקבלו את כל מה שהבטיחו לכם, אל תחשבו פעמיים! מפקח בנייה הוא חובה בכל פרויקט שיפוצים כזה או אחר.

חשוב לי לציין גם כשמדובר במפקח בנייה אני לא מדבר על אדריכל או מעצב פנים. כבודם במקומם מונח אך מומלץ מאוד לבחור באיש מקצוע בעל תעודות הסמכה. אפשר להשוות את זה למקרה שתרצו להעסיק מעצב פנים אתם לא תפנו למפקח בנייה, אלו תחומים שונים והסמכות נפרדות.

למה דווקא אבי לוי, מה הערך המוסף שאתה נותן?

התחלתי לעבוד בעולם השיפוצים והבנייה בגיל מאוד צעיר. למעשה אבי עסק בתחום ואני התאהבתי והחלטתי להצטרף. בגלל שהתחלתי בגיל צעיר הספקתי לעסוק בכל תחום ששייך לעולם השיפוצים והבנייה.

במהלך השנים למדתי ורכשתי קורסים בתחומים שונים הקשורים לעולם השיפוצים, השקעתי והתמדתי מהרצון הפשוט להרחיב את הידע שלי כדי שאוכל להעניק ללקוחות שלי את השירות הטוב ביותר.

בתור אחד שעבד 30 שנה בתחום, הניסיון שלי הוא עצום, וכמות הפרויקטים שהובלתי תחת כנפי גדולה מאוד.

כל פרויקט שאני לוקח על עצמי וכל לקוח שאני פוגש בדרך, אני מבטיח לו הצלחה בצורה הטובה ביותר, הן משלב התכנון, הביצוע ומת אחריות מלאה.

השיפוצים שלי מחזיקים לאורך שנים ארוכות, בגלל איכות החומרים שאני משתמש בהם ובגלל המקצועיות הרבה שלי ושל הצוות שלי. 

אני מבטיח ללקוחותיי 10 שנות אחריות על השיפוצים והפרויקטים שאני עושה. 10 שנות אחריות הוא לא דבר מובן מאליו בעולם השיפוצים. אני לא מכיר אנשי מקצוע שמתחייבים לכך בארץ.

בנוסף לכל, אני עובד ומכיר המון אנשי מקצוע בתחום, בין אם מדובר על נגר או אינסטלטור, אני מכיר את כולם! לכן, אם ישנו צורך בבעלי מקצוע נוספים מתחומים שונים, אני מקיים שיתופי פעולה עם בעלי מקצוע מהשורה הראשונה בארץ ותמיד יש למי לפנות והכל נעשה באחריות מלאה.

מאמרים נוספים

בחירה נכונה של קבלן שיפוצים

בחירת קבלן שיפוצים בארץ ישראל זו משימה לא פשוטה בכלל. ישנו מגוון רחב של קבלני שיפוצים שחלקם לא מקצועיים ועבודתם עלולה לעלות לנו ביוקר. לכן

אשמח להזמין אתכם לפגישת ייעוץ ללא התחייבות
חייגו 050-2602812, או מלאו את הפרטים.

© כל הזכויות שמורות לאבי לוי ניהול פרויקטים