החלטתם לשפץ את הבית? כמה דברים שחשוב לשים לב אליהם לפני שמתחילים במלאכה!

שתף את הפוסט

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

הקיץ היא העונה החמה ביותר לשיפוצים במהלך השנה. אז אם גם אתם החלטתם לשפץ הקיץ את הדירה או הבית, הינה כמה דברים שחשוב לבדוק לפני.

שיפוץ גדול ומהפכני לבית מתרחש בממוצע כל 8 שנים, והוא כרוך בתהליך לא פשוט שבו מעורבים אנשי מקצוע רבים כדי להוציא את החזון של הלקוח לפועל. למעשה, שמחליטים לצאת דרך ולשפץ את הבית, ישנן הרבה סוגיות ותהיות שעולות, שאין להן בהכרח תשובות זמינות. ולכן מומלץ מאוד להתכונן לשיפוץ מראש כדי לצלוח את התקופה המאתגרת הזו.

אז איך בעצם מתכוננים לשיפוץ מראש? הנה כמה צעדים הכרחיים שכדאי לקחת בחשבון בעת ולפני השיפוץ.

בחירת אנשי המקצוע הנכונים ביותר לצורך השלמת התהליך

תהליך מורכב וארוך כמו שיפוץ מצריך ליווי צמוד של אנשי מקצוע מנוסים במיוחד. חשוב מאוד לבחור באנשי מקצוע בעלי הניסיון והוותק הרב ביותר, לצורך ביצוע השיפוץ בהתאם לצרכים של האדריכל או המעצב פנים שינווט את התהליך תוך תכנון מראש של כל הסוגיות, קבלן שיפוצים שיפקח על כל העבודות, חשמלאי שידאג לתכנון או לעדכון מערכת החשמל בבית כדי להתאים אותו לסגנון החיים המודרני, וכן אנשי מקצוע רלוונטיים נוספים לשיפוץ כמו מתקיני מזגנים, אנשי גבר, מפקחי בנייה ועוד. 

זמן לארגון הבית לפני השיפוץ

בדרך כלל כאשר משפצים את החלל הבית השיפוץ כרוך בהמון אבק, לכלוך פסולת ועוד. חוויה זאת היא בלתי נמנעת לאנשי הבית ולפעמים יכולה להיות בעלת השלכות בריאותיות – נשימתיות. לכן, מומלץ מאוד בזמן השיפוץ למצוא מקום מגורים נפרד. כך השיפוץ יתבצע במהירות רבה יותר, והצוות יכול לתפקד ללא הפרעות מיותרות. 

בחינת ובדיקת מערכת החשמל בבית

כמעט כל בית מודרני בארץ מופעל על ידי חשמל, החל ממסכי הטלוויזיה ועד לאמצעי הקירור, הבישול והאפייה וגופי החשמל אשר מעניקים לנו אור בחלל הבית. למרות זאת אנשים רבים נמנעים מטיפול במערכת החשמל עצמה, על אף ברוב הבתים מדובר במערכת מיושנת בת עשרות שנים שלא תואמת את צורת החיים המודרנית שאנו חיים כיום. 

מומלץ מאוד לבצע בדיקה למערכת החשמל, ולהחליפה במידת הצורך במערכת חדשה!

מאמרים נוספים

בחירה נכונה של קבלן שיפוצים

בחירת קבלן שיפוצים בארץ ישראל זו משימה לא פשוטה בכלל. ישנו מגוון רחב של קבלני שיפוצים שחלקם לא מקצועיים ועבודתם עלולה לעלות לנו ביוקר. לכן

אשמח להזמין אתכם לפגישת ייעוץ ללא התחייבות
חייגו 050-2602812, או מלאו את הפרטים.

© כל הזכויות שמורות לאבי לוי ניהול פרויקטים