בחירה נכונה של קבלן שיפוצים

שתף את הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

בחירת קבלן שיפוצים בארץ ישראל זו משימה לא פשוטה בכלל. ישנו מגוון רחב של קבלני שיפוצים שחלקם לא מקצועיים ועבודתם עלולה לעלות לנו ביוקר. לכן חשוב מאוד במסע החיפושים אחר איש המקצוע המושלם לבחור קבלן שיפוצים מקצועי, אמין ובעל ניסיון בתחום שנוכל לסמוך עליו בעבודות השיפוץ בבית. 

למה חשוב לבחור בקבלן שיפוצים מקצועי?

שיפוץ הבית זו משימה מורכבת אשר דורשת אורח רוח וזמן ועל כן חשוב מאוד לבחור קבלן שיפוצים מוסמך בעל ניסיון בתחום השיפוצים אשר יהפוך את התהליך לנעים ונוח לאורך כל זמן השיפוץ. קבלן מקצועי ידע לבצע את העבודה בצורה המקצועית ביותר כך שבסיום עבודתו נקבל תוצר סופי מושלם. חשוב מאוד לבחור איש מקצוע עם ניסיון רב בתחום, במיוחד כשמדובר בשיפוץ הראשון שלכם. 

כל עבודה שלא תעשה בצורה טובה על ידי הקבלן תראה בגימור הסופי. שיפוץ טוב שבוצע על ידי קבלן מקצועי מחזיק לשנים ארוכות ולא לכמה חודשים. לפני שאתם מחליטים על קבלן שיפוצים חשוב שתבדקו חוות דעת והמלצות מהקרובים אליכם או מאתרים ברחבי הרשת. 

על אילו דברים חשוב להקפיד בעת בחירת קבלן השיפוצים?

בעת בחירת קבלן השיפוצים חשוב לשים דגש על כמה דברים עיקריים: 

  • הגדרת תקציב לשיפוץ – הגדירו תקציב לשיפוץ ואל תחרגו ממנו. התקציב שתקבעו צריך לכלול תכנון, ביצוע ופיקוח. חשוב מאוד שתדעו את היקף העבודה על מנת שתמצאו קבלני שיפוצים שיוכלו לעבוד עם התקציב שהקצבתם. 
  • בקשו מהקבלן לראות עבודות שהוא ביצע – חשוב שתבקשו מקבלן השיפוצים לראות דוגמאות לעבודות שביצע בעבר. שימו לב לרמת הגימור של העבודה, האם היא נראת טוב? ככל שתראו יותר עבודות שיפוצים ככה תדעו אם הקבלן מתאים לכם או לא.
  • המלצות – בקשו כמה שיותר המלצות מחברים או מבני משפחה או בדקו ברחבי האינטרנט. ככל שיהיו לכם יותר המלצות ככה תגיעו להחלטה נכונה באיזה איש מקצוע לבחור ומי הכי מתאים לבצע את השיפוץ שלכם.
  • עמידה בלוחות הזמנים שהצבתם למהלך השיפוץ – בררו עם קבלני השיפוץ שאתם בוחרים האם הם עומדים בלוחות הזמנים, חשוב שתקחו קבלן שיפוצים מהיר ואיכותי ולא איטי וזול. תקציבו מראש זמנים לכל חדר בחלל הבית על מנת לסיים אותו במועד שהצבתם לקבלן.
  • תעודות והסמכות – בקשו מקבלן השיפוצים לראות תעודות והסמכות שיש לו בתחום. במהלך השיפוץ ישנם עבודות חשמל אשר מצריכות ידע וניסיון, ללא ניסיון והסמכה בתחום עלולים להיגרם לכם במהלך העבודה קצרים במערכות החשמל ואף שריפה.

מאמרים נוספים

בחירה נכונה של קבלן שיפוצים

בחירת קבלן שיפוצים בארץ ישראל זו משימה לא פשוטה בכלל. ישנו מגוון רחב של קבלני שיפוצים שחלקם לא מקצועיים ועבודתם עלולה לעלות לנו ביוקר. לכן

אשמח להזמין אתכם לפגישת ייעוץ ללא התחייבות
חייגו 050-2602812, או מלאו את הפרטים.

© כל הזכויות שמורות לאבי לוי ניהול פרויקטים